Фізичне виховання у Машинобудівному фаховому коледжі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара є органічною частиною навчально-виховного процесу і сприяє всебічному розвитку особистості студентів. Основними завданнями фізичного виховання студентів є: -виховання високих фізичних та морально-вольових якостей; -підготовка до подальшої праці та захисту Вітчизни; - зміцнення здоров’я, спонукання правильному формуванню і всебічному розвитку організму; -здобуття необхідних знань по основам теорії, методики організації фізичного виховання; -виховання у студентів постійної мотивації до систематичних занять фізичною культурою та спортом. Фізичне виховання в коледжі проводиться в наступних формах: -навчальні заняття; -фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня; -познавчальна фізкультурно-масова та фізкультурно-спортивна робота ; -індивідуальні та самостійні заняття; -оздоровча робота. Навчальні заняття з фізичного виховання проводяться у всіх навчальних групах відповідно до навчального плану і робочої програми. Навчальні заняття з фізичного виховання проводяться: на спортивному майданчику площею 5000 м2, який оснащений гімнастичним комплексом; у двох спортивних залах: один для ігрових видів спорту площею 288 м2, а другий для атлетичної гімнастики та настільного тенісу 550 м2.

В коледжі студенти мають змогу відвідувати спортивні секції з настільного тенісу, атлетичної гімнастики, волейболу, баскетболу.

Щороку в коледжі проводиться спартакіада серед навчальних груп з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, легкоатлетичний крос, настільний теніс, гирьовий спорт, армрестлінг, дартс. В рамках спортивно-масової роботи проводяться також спортивні свята до Дня фізкультури та спорту, Дня Збройних сил України, Дня захисника Вітчизни.

Студенти коледжу беруть участь у спартакіаді міста серед ВНЗ I-II рівнів акредитації. За результатом змагань в першому семестрі 2017-2018 н.р. студенти коледжу посіли такі місця:
• Легка атлетика (осінь) –6 місце
• Легкоатлетичний крос – 7 місце
• Баскетбол (юнаки) – 3 місце
• Баскетбол (дівчата) – 3 місце
• Волейбол (юнаки) – 5 місце
• Плавання – 1 місце