Положення про визначення рейтингу успішності



Машинобудівне відділення



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«5.05050202 Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів»
___ІІI_____ курсу (група ____ОВ-15_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___VI___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Криштопа Ігор Андрійович 3,98
2. Іванов Ярослав Олегович 3,72
3. Кудрявцев Сергій Павлович 3,70
4. Паленко Давид Костянтинович 3,58
5. Рубанов Даніїл Яношевич 3,52
6. Красногорський Антон Сергійович 3,45
7. Моргун Вячеслав Миколайович 3,05
8. Лимарь Михайло Олександрович 3,04


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор ________________________________Ю.А. Самарець



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«131 Прикладна механіка »
___ІI_____ курсу (група ____ОВ-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІV___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Опшитош Нікіта Олександрович 3,88
2. Дяконенко Владислав Андрійович 3,76
3. Пархоменко Олександр Сергійович 3,76
4. Братухін Олександр Олександрович 3,51
5. Криштопа Олександр Андрійович 3,40
6. Коваленко Владислав Олександрович 3,22
7. Молоков Євген Максимович 3,19
8. Казмірук Сергій Володимирович 3,18
9. Панін Вячеслав Олександрович 3,02
10. Фоменко Дмитро Романович 2,95


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор ______________________________В. Р. Шохов






Рейтинг успішності студентів спеціальності
«131 Прикладна механіка»
___І_____ курсу (група ____ОВ-17_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІI___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Самойленко Станіслав Геннадійович 8,55
2. Соколов Тимур Олександрович 8,50
3. Могильченко Нікіта Володимирович 8,41
4. Коваленко Віктор Олегович 7,94
5. Савін Ярослав Юрійович 7,70
6. Ханченбом Микола Володимирович 7,41
7. Ніколаєв Роман Дмитрійович 7,40
8. Іванюк Дмитро Олександрович 6,76
9. Павленко Михайло Олегович 6,26
10. Кулаковський Дмитро Андрійович 6,24


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор ______________________________І. В. Вольна

Рейтинговий список студентів нового набору групи ОВ-18






Рейтинг успішності студентів спеціальності
«5.05050302 Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»
___ІІІ_____ курсу (група ____ТО-15_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___VI___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Калюжна Наталія Геннадіївна 4,02
2. Сидельникова Олена Сергіївна 3,92
3. Гудіченко Олексій Олександрович 3,92
4. Твердохліб Руслан Віталійович 3,92
5. Ковбаса Валерія Василівна 3,75
6. Опря Владислав Станіславович 3,61
7. Столбов Роман Олександрович 3,27
8. Коврига Марія Костянтинівна 3,20
9. Перцев Олександр Дмитрович 2,86
10. Тертишник Євген Олександрович 2,84
11. Перистий Ілля Володимирович 2,70


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор _______________________________А.М.Терновський






Рейтинг успішності студентів спеціальності
«133 Галузеве машинобудування»
___ІІ_____ курсу (група ____ТО-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___IV___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Бєлінський Володимир Олексійович 4,09
2. Свистун Максим Романович 4,08
3. Коломоєць Юлія Ігорівна 3,93
4. Гудим Єгор Андрійович 3,86
5. Тиховодов Єгор Андрійович 3,45
6. Іванчук Юрій Сергійович 3,42
7. Дрига Владислава Янівна 3,38
8. Осмолков Карім Файзуллайович 3,27
9. Барабан Альона Вікторівна 3,27
10. Білуха Михайло Олексійович 3,05
11. Доленко Максим Сергійович 2,70


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор _______________________________А.О.Каракай



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«133 Галузеве машинобудування»
___І_____ курсу (група ____ТО-17_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___II___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Гурба Єгор Павлович 7,70
2. Житнякова Марина Олегівна 7,33
3. Вороний Едуард Русланович 7,33
4. Непорада Андрій Ігорович 6,93
5. Красій Олександр Степанович 6,68
6. Титов Максим Анатолійович 6,64
7. Білуха Марія Русланівна 6,48
8. Водоп’ян Нікіта Олексійович 6,09
9. Ватаман Олег Максимович 5,76
10. Котляр Владислав Андрійович 5,69
11. Іжакевич Олексій Максимович 5,59
12. Сиволап Єлизавета Сергіївна 5,40


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор _______________________________О.М. Литовченко

Рейтинговий список студентів нового набору групи ТО-18








Економічне відділення



Рейтинговий список студентів нового набору групи ЕП-18



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
___І_____ курсу (група ____ЕП-17_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___II___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Коврига Регіна Євгенівна 9,11
2. Пітенько Олександра Ігорівна 8,21
3. Козинець Дарʼя Андріївна 7,92
4. Марченко Олена Петрівна 7,62
5. Ричкун Карина Іванівна 7,30
6. Лавресюк Дарʼя Сергіївна 7,21
7. Чорновол Марина Віталіївна 6,69
8. Полторацька Злата Андріївна 6,46
9. Гайдук Максим Юрійович 6,09


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ О. С. Зеленська



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
___ІІ_____ курсу (група ____ЕП-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІV___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Гаркуша Владислава Валеріївна 4,30
2. Мала Катерина Сергіївна 4,16
3. Сучкова Дар’я Сергіївна 4,04
4. Лобода Віра Олексіївна 4,04
5. Діденко Анастасія Андріївна 3,98
6. Козлова Марія Володимирівна 3,73
7. Савельєв Владислав Віталійович 3,67
8. Аніськова Анастасія Сергіївна 3,27
9. Фролов Ростислав Ігорович 3,02
10. Хлисту Ярослав Олександрович 2,89
11. Черкашин Денис Олегович 2,85


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ О. А. Михно




Рейтинговий список студентів нового набору групи ФК-18



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Фінанси, банківська справа та страхування»
___І_____ курсу (група ____ФК-17_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___II___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Кіреєва Юлія Юріївна 9,23
2. Полтавець Вікторія Євгенівна 8,69
3. Санду Вікторія Василівна 8,59
4. Воробйова Анастасія Олександрівна 8,01
5. Коробка Альбіна Ігорівна 7,50
6. Гнатюк Руслана Андріївна 7,14
7. Педь Діана Сергіївна 6,75
8. Грицюк Ганна Юріївна 6,59
9. Поручикова Інга Андріївна 6,27
10. Підвисоцька Єлизавета Анатоліївна 6,22
11. Коломбай Поліна Михайлівна 5,99
12. Деркач Ігор Едуардович 5,82


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ Л. Ю. Сиса



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Фінанси, банківська справа та страхування»
___ІІ_____ курсу (група ____ФК-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІV___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Безлюдна Карина Сергіївна 4,63
2. Сіроштан Тетяна Миколаївна 4,42
3. Поповська Катерина Дмитрівна 4,35
4. Самокиша Ілона Сергіївна 4,23
5. Мирошниченко Марія Дмитрівна 3,23
6. Матвієнко Олексій Олексійович 3,13
7. Захаренко Анастасія Ігорівна 2,82
8. Зарецький Владислав Сергійович 2,51
9. Кравцов Георгій Андрійович 2,50


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор________________________ М. Н. Музика





Рейтинговий список студентів нового набору групи ПМ-18



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Прикладна математика»
___І_____ курсу (група ____ПМ-17_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІI___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Луценко Олександра Віталіївна 9,56
2. Мироненко Єлизавета Олексіївна 8,73
3. Станілевич Михайло Володимирович 7,86
4. Соломаха Дар’я Дмитрівна 7,83
5. Ягджиєв Максим Владиславович 7,75
6. Махотін Георгій Геннадійович 7,63
7. Комаров Даніїл Євгенович 7,61
8. Овсієнко Владислав Олексійович 7,54
9. Гайдук Вячеслав Олегович 7,53
10. Вілков Владислав Леонідович 7,19
11. Каштанов Микита Сергійович 7,17
12. Чабаненко Антон Вадимович 7,08
13. Полуструєв Владислав Віталійович 7,07
14. Носков Дмитро Олександрович 7,00
15. Черниш Михайло Андрійович 6,64
16. Клоков Анатолій Олександрович 6,50
17. Андріюк Максим Віталійович 6,43
18. Іваниця Дмитро Олександрович 6,04
19. Гоцуляк Ілля Вікторович 5,94
20. Кормич Данило Глібович 5,84
21. Столяров Микита Андрійович 5,74
22. Кірічок Дмитро Олегович 5,58
23. Кривошея Олександр Ігорович 5,26
24. Криворучко Анатолій Олександрович 5,07


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ С. В. Таранова



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Прикладна математика»
___ІІ_____ курсу (група ____ПМ-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІV___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Коряк Ірина Сергіївна 4,58
2. Чорний Максим Андрійович 4,54
3. Стрюк Олег Вадимович 4,36
4. Кіреєва Поліна Валеріївна 4,26
5. Лазаренко Дар’я Сергіївна 3,90
6. Ковалевич Олексій Сергійович 3,90
7. Басов Вячеслав Костянтинович 3,86
8. Швайка Єлизавета Валеріївна 3,84
9. Макарусь Данило Олександрович 3,62
10. Губенко Назар Дмитрович 3,39
11. Шкоп Владислав Сергійович 3,19
12. Дзіргун Наталія Олександрівна 3,15
13. Швецов Данило Олексійович 3,10
14. Петрик Ілля Валентинович 3,06
15. Єскін Борис Сергійович 3,03
16. Масенко Артем Євгенович 2,91
17. Маковецька Валерія Олегівна 2,79


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________Л. В. Скворцова



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Прикладна математика»
___ІІІ_____ курсу (група ____ПМ-15_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___VI___ семестру 2017/2018 навчального року

№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
1. Река Сергій Сергійович 4,46
2. Борздуха Артем Дмитрович 4,38
3. Похмура Альона Сергіївна 4,36
4. Очкур Анастасія Олександрівна 4,25
5. Одійко Артем Олегович 4,10
6. Шаповал Маргарита Олександрівна 3,95
7. Листопад Максим Русланович 3,91
8. Озеров Ілля Ігорович 3,88
9. Похмура Марія Миколаївна 3,83
10. Подольський Артемій Миколайович 3,32
11. Щорба Руслан Юрійович 3,32
12. Сологуб Руслан Олександрович 3,07
13. Ліжник Данило Сергійович 2,97
14. Барабан Владислав Володимирович 2,89
15. Бабєнков Данило Олександрович 2,72
16. Касумова Анастасія Мехтіївна 2,70


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________М. А. Цимбал