Рейтинг успішності



Машинобудівне відділення

Рейтинг успішності студентів спеціальності
«131 Прикладна механіка»
___І_____ курсу (група ____ОВ-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___І___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Демченко Артем Ігорович 8,33
2. Дяконенко Владислав Андрійович 7,83
3. Опшитош Нікіта Олександрович 7,83
4. Пархоменко Олександр Сергійович 7,83
5. Клименко Владислав Вячеславович 7,33
6. Казмірук Сергій Володимирович 7,25
7. Бахтіозін Микита Андрійович 7,17
8. Криштопа Олександр Андрійович 7,17
9. Фоменко Дмитро Романович 7,17
10. Другоруб Олександр Олександрович 7,08
11. Молоков Євген Максимович 7,08
12. Мозолевич Андрій Ігорович 7,00
13. Панін Вячеслав Олександрович 6,83
14. Зубов Роман Андрійович 6,67
15. Верес Олександр Андрійович 6,50
16. Храмцов Володимир Андрійович 5,83
17. Дзіргун Олександр Олександрович 5,66
18. Олексєєнко Максим Олегович 5,66
19. Коваленко Владислав Олександрович 5,58
20. Моргун Михайло Олександрович 5,00


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор ___________________________________В.Р. Шохов



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«5.05050202 Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів»
___ІІ_____ курсу (група ____ОВ-15_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІІІ___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Криштопа Ігор Андрійович 4,00
2. Рубанов Даніїл Яношевич 3,86
3. Іванов Ярослав Олегович 3,78
4. Красногорський Антон Сергійович 3,78
5. Власюк Артем Андрійович 3,50
6. Паленко Давид Костянтинович 3,29
7. Кудрявцев Сергій Павлович 3,21
8. Білик Микита Сергійович 3,14
9. Карапиш Іван Олександрович 3,07


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор ________________________________Ю.А. Самарець



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«5.05050202 Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів»
___ІІІ_____ курсу (група ____ОВ-14_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___V___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Жолондевський Ян Станіславович 4,18
2. Степаненко Олександр Леонідович 4,18
3. Ходаков Семен Олександрович 4,18
4. Морозюк Владислав Сергійович 4,09
5. Калінічев Владислав Олександрович 4,00
6. Никитюк Ігор Вікторович 4,00
7. Бржестовський Єгор Олександрович 3,64
8. Лоян Максим Станіславович 3,55
9. Сагаль Олександр Анатолійович 3,50
10. Гнедаш Семен Геннадійович 3,45
11. Лисогоря Віталій Геннадійович 3,45
12. Рева Владислав Олександрович 3,36
13. Прядко Сергій Віталійович 3,36
14. Дерев’янко Олександр Олександрович 3,28
15. Балашов Олександр Сергійович 3,18
16. Почтовик Владислав Анатолійович 3,18


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор ______________________________М.М. Вештало



Рейтинг успішності студентів спеціальності
« 133 Галузеве машинобудування»
___І_____ курсу (група ____ТО-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___І___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Гудим Єгор Андрійович 8,17
2. Свистун Максим Романович 8,17
3. Тиховодов Єгор Андрійович 7,83
4. Коломоєць Юлія Ігорівна 7,67
5. Михальченко Ярослав Сергійович 7,42
6. Барабан Альона Вікторівна 7,33
7. Осмолков Карім Файзуллайович 7,33
8. Бєлінський Володимир Олексійович 7,18
9. Білуха Михайло Олексійович 7,08
10. Старина Денис Валерійович 7,08
11. Дрига Владислава Янівна 6,92
12. Олійник Олексій Олександрович 6,82
13. Бондарук Альона Сергіївна 6,58
14. Цап Софія Станіславівна 6,50
15. Михайловський Артем Володимирович 6,42
16. Мороз Михайло Андрійович 6,33
17. Ножина Євгенія Євгенівна 6,25
18. Корх Поліна Олегівна 6,17
19. Дубовик Дар’я Сергіївна 5,92
20. Доленко Максим Сергійович 5,33
21. Сосна Єгор Володимирович 5,25
22. Бондар Валерій Євгенович 5,17


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор _______________________________А.О. Каракай



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«5.05050302 Технологія обробки матеріалів на верстатх і автоматичних лініях»
___ІІ_____ курсу (група ____ТО-15_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІІІ___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Калюжна Наталія Геннадіївна 4,23
2. Твердохліб Руслан Віталійович 4,15
3. Маленко Данило Русланович 3,62
4. Опря Владислав Станіславович 3,62
5. Гудіченко Олексій Олександрович 3,43
6. Ковбаса Валерія Василівна 3,38
7. Коврига Марія Костянтинівна 3,00


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор _______________________________А.М.Терновський



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«5.05050302 Технологія обробки матеріалів на верстатх і автоматичних лініях»
___ІІІ_____ курсу (група ____ТО-14_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___V___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Воробйов Єгор Володимирович 4,45
2. Сафронов Олександр Васильович 4,45
3. Штефан Анастасія Віталіївна 4,45
4. Трусенко Олег Олександрович 4,18
5. Трусенко Сергій Олександрович 4,18
6. Хрущова Руслана Олексіївна 4,18
7. Савченко Данило Іванович 4,09
8. Шепел Катерина Олександрівна 4,09
9. Бєлянцев Олександр Володимирович 4,00
10. Резун Олексій Володимирович 4,00
11. Роговий Дмитро Олександрович 4,00
12. Стельмахов Андрій Євгенійович 4,00
13. Кривоножко Дмитро Андрійович 3,90
14. Нагаєв Денис Олегович 3,90
15. Філіпська Дар’я Віталіївна 3,81
16. Раков Ігор Євгенович 3,54
17. Зотов Єгор Валерійович 3,45
18. Левицький Владислав Русланович 3,45
19. Садовська Анастасія Юріївна 3,18
20. Ященко Михайло Володимирович 3,18
21. Гуменюк Іван Олексійович 3,09
22. Єрмолаєв Данііл Анатолійович 3,09
23. Пурис Владислав Андрійович 3,09
24. Тарасов Михайло Олексійович 3,09
25. Єрошкін Максим Сергійович 3,00


Зав. відділення_____________________________ Н.М. Бризіна
Куратор ________________________________Н. Г. Момот



Економічне відділення

Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Економіка підприємства»
___І_____ курсу (група ____ЕП-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___І___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Гаркуша Владислава Валеріївна 8,82
2. Сучкова Дар’я Сергіївна 8,54
3. Фролов Ростислав Ігорович 8,09
4. Аніськова Анастасія Сергіївна 8,00
5. Мала Катерина Сергіївна 8,00
6. Дзюбан Вероніка Віталіївна 7,73
7. Хорольська Діана Валентинівна 7,73
8. Козлова Марія Володимирівна 7,64
9. Лобода Віра Олексіївна 7,60
10. Діденко Анастасія Андріївна 7,27
11. Савельєв Владислав Віталійович 7,27
12. Хлистун Ярослав Олександрович 7,09
13. Черкашин Денис Олегович 6,913
14. Ломага Дар’я Олександрівна 6,27


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ О. А. Михно



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Економіка підприємства»
___ІІ_____ курсу (група ____ЕП-15_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІІІ___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Слабка Вікторія Олександрівна 4,80
2. Коряковцева Вероніка Юріївна 4,60
3. Одаріч Дарина Максимівна 4,30
4. Куриленко Анастасія Сергіївна 4,25
5. Сітенко Наталія Юріївна 4,08
6. Шаповалов Назар Віталійович 4,00
7. Бойко Олена Леонідівна 3,90
8. Рябоконь Богдана Олександрівна 3,80


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ Т. Д. Сидоренко



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Економіка підприємства»
___ІІІ_____ курсу (група ____ЕП-14_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___V___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Дудніченко Анна Володимирівна 5,00
2. Коновалова Евеліна Ігорівна 4,60
3. Краснов Роман Русланович 4,30
4. Кравченко Сергій Вікторович 4,10
5. Соколянська Наталія Вікторівна 3,88


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ І. А. Шохова



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Фінанси і кредит»
___І_____ курсу (група ____ФК-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___І___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Сіроштан Тетяна Миколаївна 10,10
2. Поповська Катерина Дмитрівна 8,90
3. Безлюдна Карина Сергіївна 8,70
4. Самокиша Ілона Сергіївна 8,60
5. Шмалько Ярослав Сергійович 8,40
6. Мирошниченко Марія Дмитрівна 7,60
7. Зарецький Владислав Сергійович 7,00
8. Матвієнко Олексій Олексійович 7,00
9. Захаренко Анастасія Ігорівна 6,80
10. Нестеренко Георгій Андрійович 6,60
11. Каліста Анна Сергіївна 4,80


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ М. Н. Музика



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Фінанси і кредит»
___ІІ_____ курсу (група ____ФК-15_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІІІ___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Ісакова Лілія Вікторівна 4,42
2. Чорнуха Ольга Віталіївна 4,28
3. Бандура Ірина Аркадіївна 4,14
4. Кисленко Аліна Володимирівна 4,07
5. Макар’ян Вікторія Сергіївна 4,07
6. СущенкоТетяна Віталіївна 3,92
7. Леонтьєва Олена Артемівна 3,71
8. Зуб Ганна Павлівна 3,57
9. Корольова Влада Юріївна 3,57
10. Малишко Ельвіра Сергіївна 3,21


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор________________________ Т. Д. Сидоренко



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Фінанси і кредит»
___ІІІ_____ курсу (група ____ФК-14_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___V___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Бардак Аліна Вікторівна 5,00
2. Головачова Карина Васифівна 5,00
3. Максименко Анастасія Андріївна 5,00
4. Маєр Вікторія Дмитрівна 4,91
5. Солодовник Олена Юріївна 4,83
6. Столбченко Маргарита Павлівна 3,42


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор________________________Т. С. Дронова



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Прикладна математика»
___І_____ курсу (група ____ПМ-16_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___І___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Коряк Ірина Сергіївна 9,75
2. Кіреєва Поліна Валеріївна/td> 4,45
3. Чорний Максим Андрійович 8,83
4. Бондаренко Михайло Олегович 8,36
5. Мазурак Роман Олексійович 8,33
6. Лазаренко Дар’я Сергіївна 8,18
7. Швайка Єлизавета Валеріївна 8,17
8. Сидоренко Іван Олександрович 8,00
9. Стрюк Олег Вадимович 8,00
10. Губенко Назар Дмитрович 7,92
11. Пашко Наталія Володимирівна 7,83
12. Макарусь Данило Олександрович 7,50
13. Бакін Данило Андрійович 7,45
14. Швецов Данило Олексійович 7,42
15. Ковалевич Олексій Сергійович 7,25
16. Єскін Борис Сергійович 7,25
17. Маковецька Валерія Олегівна 7,25
18. Петрик Ілля Валентинович 7,25
19. Басов Вячеслав Костянтинович 7,00
20. Дзіргун Наталія Олександрівна 6,92
21. Масенко Артем Євгенович 6,83
22. Майна Артем Анатолійович 6,58
23. Махов Дмитро Володимирович 6,58
24. Мельніченко Микола Миколайович 6,58
25. Шкоп Владислав Сергійович 5,67


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________ Л. В. Скворцова



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Прикладна математика»
___ІІ_____ курсу (група ____ПМ-15_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___ІІІ___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Озеров Ілля Ігорович 4,58
2. Река Сергій Сергійович 4,45
3. Очкур Анастасія Олександрівна 4,25
4. Одійко Артем Олегович 4,25
5. Борздуха Артем Дмитрович 4,17
6. Листопад Максим Русланович 4,17
7. Роменський Артем Олегович 4,08
8. Похмура Альона Сергіївна 4,00
9. Шаповал Маргарита Олександрівна 4,00
10. Бабєнков Данило Олександрович 4,00
11. Касумова Анастасія Мехтіївна 4,00
12. Похмура Марія Миколаївна 3,92
13. Якушко Віталій Юрійович 3,75
14. Сологуб Руслан Олександрович 3,67
15. Подольський Артемій Миколайович 3,67
16. Барабан Владислав Володимирович 3,42
17. Щорба Руслан Юрійович 3,33
18. Єрохін Максим Станіславович 3,18
19. Краснопер Владислав Валерійович 3,17


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________М. А. Цимбал



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Прикладна математика»
___ІІІ_____ курсу (група ____ПМ-14_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___V___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Пойманова Дар’я Дмитрівна 5,00
2. Міщенко Марія Юріївна 4,82
3. Кузьменко Олена Володимирівна 4,73
4. Вештало Анастасія Михайлівна 4,64
5. Волошин Денис Андрійович 4,45
6. Інкін Олександр Андрійович 4,45
7. Турута Ангеліна Віталіївна 4,45
8. Костін Дмитро Дмитрович 4,36
9. Демченко Роман Віталійович 4,18
10. Шаповал Юрій Олександрович 4,18
11. Рикун Єгор Владиславович 3,55
12. Каплун Сергій Сергійович 3,09
13. Голубчиков Арсеній Олександрович 3,00
14. Бєлухін Олександр Павлович 3,00


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________М. К. Ізмайлова



Рейтинг успішності студентів спеціальності
«Прикладна математика»
___ІV_____ курсу (група ____ПМ-13_________)
за результатами заліково-екзаменаційної сесії
___VІІ___ семестру 2016/2017 навчального року

№ з/п ПІБ Середній бал
1. Зайцев Єгор Володимирович 5,00
2. Кравченко Микита Володимирович 5,00
3. Мірошниченко Дарина Володимирівна 5,00
4. Сагаль Владислав Сергійович 5,00
5. Гуляєв Олександр Єгорович 4,70
6. Григоренко Владислав Андрійович 4,50
7. Доненко Яна Владиславівна 4,10
8. Кроль Роман Сергійович 4,10
9. Тітов Олексій Геннадійович 3,90
10. Ягодін Владислав Юрійович 3,90
11. Ткачов Ілля Вадимович 3,67
12. Міщенко Владислав Андрійович 3,50
13. Борисков Микита Євгенійович 3,11


Зав. відділення _______________________ Л. Ю. Сиса
Куратор_______________________C. В. Таранова